404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

MEVLİT KANDİLİNDE SÜT İKRAMI​ Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığımızın, Türkiye genelinde Mevlit Kandili vesilesiyle camilerde halkımıza süt dağıtımı yapılması konusunda düzenlemiş olduğu organizasyon çerçevesinde Milkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş. nin katkısıyla İl Müdürlüğümüz tarafından İmamı Azam Camisinde süt ikramında bulunuldu.
İl Gıda Tarım ve hayvancılık Müdürümüz Orhan ÖZÇALIK’ın da katılımıyla gerçekleştirilen süt ikramı Bakanlığımızca 81 ilimizde halkımıza sütü sevdirmek ve süt tüketim alışkanlığını kazandırmak amacıyla düzenlenmiştir. İl Müdürü ÖZÇALIK programda halkımıza süt ikramında katkı sağlayan Milkman Süt ve Süt Ürünleri A.Ş. ne teşekkür ederek,  süt tüketimi alışkanlığı oluşturulmasına katkı sağlayan bu organizasyonun faydalı olması dilekleriyle herkesin kandilini tebrik ederim dedi.
Mevlit kandili münasebetiyle İmamı Azam Camisinde yatsı namazından sonra gerçekleştirilen etkinlikte halkımıza 1.000 adet 200 mililitrelik kutu süt dağıtıldı. Süt ikramı etkinliğine İl Müdür Yardımcılarımız Baran Yavuz YÜREKLİ ve Abdullah KAYA ile birlikte Koordinasyon ve Tarımsal Veriler Şube Müdürü İbrahim ERKOL ve personelimiz de katılmışlardır.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba,pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğanher türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen yazara ve yorumcuya aittir.///NOT:Medya Ermenek sitesinde makalesi yayınlanan yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Düzenleme | Copyright © 2013-2017 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN