404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ÖDÜLLERİN ADAMI İBRAHİM ŞAŞMA'YA BİR ÖDÜL DAHA


Şair İbrahim Şaşma sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamada; "Çorum ilinden gelen bir güzel haberi de siz değerli dost ve akrabalarımla paylaşmak isterim. Ankara programı sonrası İstanbul yolculuğu, ardından Çorum iline sefer vaktidir.
Çorum Kent Konseyi tarafından 15 Temmuz darbe girişimi esnasında bu vatan uğruna gözlerini kırpmadan canlarını ortaya koyan şehitlerimiz anısına “15 Temmuz 2016 Darbe Girişiminin Ruhumuzdaki İzleri” adıyla düzenlenen deneme yarışması sonuçları açıklandı.
Çorum Kent Konseyi internet sitesinden açıklanan sonuçlara göre “Gözlerine Bakmak İstiyorum” adlı yazısıyla İbrahim Şaşma birinci, “Bir Yanımız Hüzün” adlı yazısıyla Merve Ekmekci ikinci, “Kurtuluş” adlı deneme yazısıyla Selim Ümütlü üçüncü olurken “Temmuz Ayazı” ve “Ateş böceğinden Fenerler Yakmak” adlı denemelerle Mehmet Okumuş ve Faruk Yılmazer mansiyon ödülü aldı.

Ödül töreni, 10 Aralık Cumartesi günü saat 14.00’te Prof. Dr. Cemal Fedai’nin vereceği “Darbe ve Demokrasi” konferansında verilecek. Yarışma sonuçları hakkında detaylı bilgi isteyenlerin Çorum Kent Konseyi internet sitesini ziyaret edebilecekleri belirtildi.
Her zaman olduğu gibi rabbime binlerce kez şükürler olsun. Bana bu kalemi ve bu yüreği verdiği için. Rabbime binlerce kez şükürler olsun. Yürek sesimi duyurmama imkan verdiği için."dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN