404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

REKTÖRÜ GÖKMEN’DEN İSTANBUL'DAKİ TERÖR SALDIRISINA İLİŞKİN AÇIKLAMA


Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi (KMÜ) Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen, İstanbul Beşiktaş’ta yaşanan hain saldırı ile ilgili bir basın açıklaması yaptı. Prof. Dr. Gökmen açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“10 Aralık Cumartesi akşamı gerçekleştirilen ve 36’sı emniyet görevlisi, 8’i sivil olmak üzere toplam 44 vatandaşımızın hayatını kaybettiği hain saldırıda 150’den fazla vatandaşımız da yaralandı.
Terörün çirkin yüzüne İstanbul'da yaşanan bu saldırı ile bir kez daha şahit olduk. Son yıllarda sıkça yaşadığımız bu hain girişimler ülkemizi, milletimizi, birlik ve beraberliğimizi hedef alan alçak saldırılardır. Milletimiz her zaman olduğu gibi bu saldırı karşısında da metanetini koruyacak, birlik ve beraberlik içerisinde daha fazla kenetlenecektir.
KMÜ ailesi olarak şahsım ve üniversitem adına bu menfur olayı nefretle kınıyor; olayda hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, yakınlarına ve ailelerine başsağlığı, yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum.” 
 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN