404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

SARIVELİLER'DEN TOPLANAN YARDIMLAR KARAMAN'A YOLLANDI


Yapılan açıklamada; "Halep için toplanan yardımları Karaman'a gönderdik."denildi.
Sarıveliler Belediyesi öncülüğünde Suriye'nin Halep kentindeki savaş mağdurlarına gönderilmek üzere başlatılan yardım kampanyasında toplanan bir kamyonet gıda ve giyim malzemesi, ihtiyaç sahiplerine ulaştırılmak üzere yola çıktı.
Halep'te bir insanlık dramı yaşandığını ve herkesin bu noktada elinden geleni yapması gerektiğini söyleyen Belediye Başkanımız Sayın Hayri Samur, “Türk milleti olarak bizler Suriye'de savaş başladığından beri, oradaki kardeşlerimizin acılarını paylaşıyoruz. Halep’teki kardeşlerimiz açken biz tok yatamayız. Bu manada bizde belediye olarak yardım kampanyası başlattık. 
Sivil toplum kuruluşu ve vatandaşlarımız destekleriyle her zaman olduğu gibi bu çağrımıza duyarsız kalmadı. Çok şükür ciddi anlamda yardım toplandı. Un, bulgur, makarna, pirin, şeker, battaniye ve giyimden oluşan bir kamyon dolusu yardım malzemesini, Halep’teki kardeşlerimize ulaştırılmak üzere uğurladık.

Yardımlarını esirgemeyen tüm hayırsever vatandaşlarımıza gönülden teşekkür ediyorum. Allah yardımlarını kabul etsin” şeklinde konuştu. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN