404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARINDAN VALİ TAPSIZ’A ZİYARETVali Süleyman Tapsız, vakıf, dernek ve sendikalardan oluşan sivil toplum kuruluşu temsilcilerini makamında kabul etti.
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette, platform üyeleri adına Yunus Özdemir, İstanbul’da meydana gelen menfur saldırıda şehit olan polislerimiz ve vatandaşlarımız için Vali Tapsız’a taziyede bulunarak, ülkemizin bir daha böyle acıları yaşamaması temennisinde bulundu.
Vakıf, dernek ve sendikalardan oluşan sivil toplum kuruluşları adına ortaklaşa yürütülen çalışmalar hakkında Vali Tapsız’a bilgiler veren platform başkanı Özdemir, Halep’te yaşanan savaş ve ağırlaşan kış şartları nedeniyle açlık sıkıntısıyla karşı karşıya kalan Halep halkı için ilimizde düzenlenen “un kampanyası” ile ilgili bilgiler verdi.
Türk Milleti’nin her daim mazlumun yanında olduğunu ifade eden Vali Tapsız, Halep’te yaşanan insanlık dramının tüm Müslümanların ortak bir sorunu olduğunu dile getirerek, yaşanan savaşın ve ağır kış şartlarının bölgedeki yaşam koşullarını daha da zorlaştırdığını söyledi. Vali Tapsız, Halep halkına yönelik ilimizde sivil toplum kuruluşlarının böyle bir kampanyaya öncülük ederek başlattıkları yardım çalışmalarının son derece önemli olduğunu ifade etti.
Vali Tapsız, Suriye’de yaşanan insanlık dramının biran önce sona ermesi temennisinde bulunarak, sivil toplum platformunda yer alan vakıf, dernek ve sendika temsilcilerine yardım kampanyasına verdikleri destekten dolayı teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar diledi.
Ziyaret, birlik ve beraberliğin vurgulandığı toplu fotoğrafın çekilmesiyle sona erdi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN