404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

SİVİL TOPLUM PLATFORMUNDAN VALİ VE EMNİYETE TAZİYE ZİYARETİKaraman Sivil Toplum Platformu başkanları İstanbul da yaşanan hain terör saldırısında şehit olan polislerimiz için Karaman Valisine ve Emniyet Müdürlüğüne taziye ziyaretinde bulundular. 

Taziye Ziyaretinde Karaman Valisi Süleyman Tapsız'a ve İl Emniyet Müdür Vekili Ali Adıgüzel'e  Kur'an-ı Kerim ve bayrağımızı takdim eden  Platform Sözcüsü ve Memur-Sen İl Başkanı Yunus Özdemir:" Hain saldırıda şehit olan polisimize ve diğer şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyor, yaralılarımıza acil şifalar niyaz ediyoruz.Emniyet mensuplarımızın ve milletimizin başı sağolsun. Ne yaparlarsa yapsınlar milletimizin birliğini, dirliğini ve beraberliğini bozamayacaklar.Bu milletin istiklalini ve istikbalini karartamayacaklar. Akıttıkları kanın içinde boğulacaklar.Biz her zaman polisimizin ve milletimizin yanında olacağız."dedi. 
Vali Süleyman Tapsız da anlamlı taziye ziyaretinden dolayı Sivil Toplum Platformu Temsilcilerine teşekkür etti. Mücadele azimlerinin aynı kararlılıkla devam edeceğini, terör saldırılarına devlet olarak gereken cevabın misliyle verileceğini vurguladı. 15 Temmuz da büyüklüğünü net olarak ortaya koyan bu necip milletin geleceğini kimsenin karartamayacağını vurguladı.
İl Emniyet Müdür Vekili Ali Adıgüzel  de taziye ziyaretinden dolayı sivil toplum temsilcilerine teşekkür etti. Bu vatan, bu millet için mücadelelerinin aynı azim ve kararlılıkla süreceğini, emniyet mensuplarının teröre gereken cevabı  her zamanki gibi vereceğini belirtti.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN