404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TAKSİCİ ESNAFIYLA HASBİHALVali Süleyman Tapsız, hastanesi güzergâhındaki taksici esnafını ziyaret ederek, şoförlerle bir süre sohbet etti.
Vali Tapsız, Karaman Devlet Hastanesi güzergâhında bulunan Hastane Taksi Durağını ziyaret etti. Taksicilerle samimi bir ortamda sohbet eden Vali Tapsız,  durak ve durağın hizmetleriyle ilgili bilgiler aldı. Taksici esnafları Vali Tapsız’ın kendilerini ziyaret etmesinden ve sorunlarını dinlemesinden çok memnun olduklarını belirterek teşekkür ettiler.
Taksicilerin sorunlarını dinleyen Vali Tapsız, "Taksi şoförlüğü, taksicilikle uğraşmak geçmişten geleceğe eskimeyen meslek dallarımızdan birisidir. Taksicilik Yaz, kış demeden direksiyon sallayan, her gün çeşit çeşit yüzlerce insanla muhatap olan yolların cefakâr esnaflarıdır” dedi.
Vali Tapsız, taksicilere hayırlı işler temennisinde bulunarak, duraktaki taksicilerle hatıra fotoğrafı çektirdi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN