404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

TEKVANDODA HAZIRLIKLAR DEVAM EDİYORKaraman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik ve Spor Kulübü tekvando takımı Anadolu Yıldızlar Ligi ve Türkiye Şampiyonası hazırlıklarına ara vermeden devam ediyor.
Gençlik ve Spor Kulübü tekvando takımı çalışmalarına milli takım antrenörlerinden İbrahim Kafalı nezaretinde aralıksız bir şekilde devam ediyor. Atatürk Spor Kompleksi içerisinde bulanan Tekvando Salonu ve Yunus Emre Spor Salonu’nda hazırlıklarını sürdüren sporcular 13 Ocak 2017 tarihinde Isparta’da yapılacak olan Anadolu Yıldızlar Ligi(Analig) Çeyrek Final müsabakaları ve 17 Ocak tarihlerinde yapılacak olan Büyükler Türkiye Şampiyonası için gün sayıyor.
Güzel bir hazırlık dönemi içerisinde girdiklerini belirten Kafalı,” Anadolu Yıldızlar Ligi ve hemen ardından Büyükler Türkiye Şampiyonası olacağından dolayı çalışmalarımız oldukça verimli geçiyor. Karaman ili olarak farklı kulüplerden toplam 20 sporcumuzla birlikte inşallah katılacağımız şampiyonlarda ilimizi en iyi şekilde temsil etmek istiyoruz. İl temsilcimiz ve diğer antrenörlerimizle birlikte ilimizin ismini en iyi şekilde duyurmak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.
Kış spor okullarımızda ise tekvandoya yeni başlayan sporcularımızla birlikte temel teknik ağırlıklı çalışmalarımız başladı. Devam eden müsabık sporcu grubu antrenmanlarımızda ise yoğun olarak ikişerli elçek çalışması, teknik ve taktik üzerine antrenmanlar yapıyoruz” dedi.

Şampiyona öncesi antrenör ve sporculara başarılar dileyen Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık ise,” İlimizde yetişen sporcularımızın bugüne kadar elde ettikleri derece ve başarıyla hep gurur duyduk. İl müdürlüğümüz olarak tüm branşlarımıza ve sporcularımıza ayrı bir önem veriyor ve destekliyoruz. Bünyemizde yaz ve kış spor okullarında eğitim gören çocuklarımızı yaptıkları spor ile disipline etmek, vücut direncini artıracak ahlaki değerlerde başarılı, topluma faydalı bireyler haline getirmek ise en temel hedeflerimizdendir. Ayrıca spor yapan çocuklarımız aldıkları disiplinli eğitim ile derslerinde daha başarılı oluyor” diye konuştu.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN