404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Görüntüleme Facebookta Paylaş

TÜRK POLİSİ YALNIZ; TÜRK DEVLETİ SAHİPSİZ DEĞİLDİR


İstanbul’da polisimizin şahsında Türk milletinin birlik ve huzuruna, T.C. Devletinin bağımsızlığına yönelik hain saldırıya karşı Türk Polisinin yanında olduğumuzu, geçmiş olsun ve taziye dileklerimizi iletiyoruz.
Türk milletinin sinesinden çıkan; Türk milleti, T.C. Devleti için canını siper eden asker, polis ve korucularımız asla yalnız değildir. Şehit olan polis memuru ve vatandaşlarımıza yüce Allah’tan rahmet, ailelerine başsağlığı ve sabırlar, yaralılarımıza acil şifalar diliyoruz. Türk milletinin başı sağ olsun.
Bu alçaklığın failleri bulunacak ve hak etikleri cezalar verilecektir.
Kim ne yaparsa yapsın, T.C. Devleti bağımsızlığını koruyacak, kanla dikilen bayrak inmeyecek, Türk Milleti de birlik, kardeşlik ve huzur içinde yaşayacaktır. İçeriden ve dışarıdan kurulan tuzaklar bizi yolumuzdan döndüremeyecektir.
Gencecik canlarımız; daha hayatlarının baharında muratlarını alamadan şehit olurken, geçmişte yaşanan çözüm, açılım, akil adamlar vb. akıl tutulmalarından dersler çıkarılmalıdır.
Yılanla yatağa girilemeyeceği gibi, şeytanla yol arkadaşlığı yapılmaz, iblisten de kılavuz olmaz…
Türkiye Kamu-Sen ve iş kolları olarak dün olduğu gibi, bu gün de, yarın da daima Türk Devletinden yana olmaya devam edeceğiz.
Kimse bizi yıldıracağını, korkutacağını sanmasın!
Yaşasın T.C Devleti, yaşasın Türk Polisi, askeri ve korucusu, Yaşasın Türk Milleti…
Bizlerin can, mal, huzur ve rahatı, ülkemizin dirlik, birlik ve bağımsızlığı için, mücadele eden asker, polis ve korucularımıza görevlerinde başarılar diliyoruz.
Dualarımız, desteklerimiz onlar içindir.
Allah yar ve yardımcımız olsun.
Sayın İl Emniyet Müdürümüz Levent TUTUK Beyin şahsında tüm emniyet güçlerimize en içten sevgi ve selamlarımızı iletiyoruz.
Ziya HOTAMIŞLI
Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı
Kamu-Sen İl Temsilcisi
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.

YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN