404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ: YAĞIŞLAR ÇİFTÇİMİZİN YÜZÜNÜ GÜLDÜRDÜVali Süleyman Tapsız, Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu’yu ziyaret etti.
Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Meclis Başkanı Mustafa Kansız ve Yönetim Kurulu Üyeleri tarafından karşılanan Vali Tapsız, gerçekleşen ziyarette Başkan Muğlu’dan çalışmaları hakkında bilgiler aldı.
Karaman tarımının durumu ve iyileştirilmesine yönelik yapılabilecek çalışmaların ele alındığı ziyarette, Başkan Muğlu ziyaretlerinden dolayı Vali Tapsız’a teşekkür etti.
Karaman’ın tarım sektöründe önemli bir konuma sahip olduğunu dile getiren Vali Tapsız, Karaman’ın Türkiye’nin en az yağış alan bölgelerinden birisi olduğu düşünülecek olursa, son dönemde ilimize düşen yağış miktarının ilimiz ve çiftçilerimiz açısından çok önemli olduğunu dile getirdi. Yağmur ve kar yağışlarının bu yıl istenilen seviyede gerçekleşmesinin çiftçilerimizin yüzünü güldürdüğünü söyleyen Vali Tapsız, ilimizin tarım ve hayvancılık konusunda yaşadığı sorunları ortadan kaldırarak, Karaman’ın bölgedeki konumunu daha da güçlendirmesine yönelik çalışmaların yapılması gerektiğini ifade etti.
Vali Tapsız, birkaç gündür ilimizi etkisi altına alan yağışların hayırlar ve güzellikler getirmesi dileklerinde bulunarak, geçimini tarım ve hayvancılık yaparak kazanan çiftçilere bu yılın bereketli bir yıl olması dileklerinde bulundu.,


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN