404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ’DAN ŞEHİT NİHAT AKMAN’IN AİLESİNE ZİYARETVali Süleyman Tapsız, eşi hanımefendi Dr. Ayşe Tapsız ile birlikte şehit Piyade Komando er Nihat Akman’ın ailesine konuk oldular.
Vali Yardımcısı Sezer Işıktaş’ın da eşlik ettiği ziyarette, Kayseri’de yaşanan terör olayında şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet, geride kalanlarına ve Türk Milleti’ne sabırlar dileyen Vali Tapsız, ülkemize son dönemlerde gerçekleştirilen alçakça saldırılar ile milletimizin yıldırılmaya çalışıldığını belirterek, vatanımızın bütünlüğü ve milletimizin birliğine kast eden bu alçakça saldırıları düzenleyenlerin milletimizin feraseti ve kararlı duruşu ile kahraman emniyet güçlerimizin gösterdikleri azim ve kararlılıkla bertaraf edileceğini söyledi.
Anne Akman ve ailesine sabırlar dileyen Vali Tapsız, “1999 yılında şehit olan Komando Er Nihat Akman ve onun yolundan giden şehitlerimizin sayesinde bağımsızlığı karakteri olan Türk Milleti, hiçbir zaman esaret altına girmemiştir, bundan sonra da esaret altına alınamayacaktır” dedi.
Vatanı ve milleti uğruna canlarını feda eden tüm şehitlere Allah’tan rahmet dileyen Vali Tapsız, ziyarette Akman ailesinin minik fertleriyle de yakından ilgilenerek çeşitli hediyeler verdi.
Piyade Komando Er Nihat Akman, 1999 yılında Ağrı Eleşkirt’ten operasyon için gittiği Bingöl Kığı ilçesinde şehit olmuştu.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN