404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

VALİ YARDIMCILARI VE KAYMAKAMLAR İÇİN VEDA YEMEĞİVali Süleyman Tapsız, 1 Aralık 2016 tarihli Kaymakam ve Vali Yardımcıları Kararnamesiyle görev yerleri değişen mülki idare amirleri için düzenlenen veda yemeğine katıldı.
Polisevinde düzenlenen geceye, Vali Tapsız’ın yanı sıra hanımefendi Dr. Ayşe Tapsız, Vali Yardımcıları ve eşleri ile Kaymakamlar katıldı.
Yeni görev yerlerinde başarılar dileyerek konuşmasına başlayan Vali Tapsız, ülkemizin her bir köşesinin ayrı bir değer olduğunu belirterek, mülki idare amirleri olarak görev yaptığımız her yerde halka hizmet, hakk’a hizmet anlayışıyla hareket etmeleri gerektiğini söyledi. Yaşadıkları ve görev yaptıkları bölgelerde vatandaşlarla iç içe olmalarını isteyen Vali Tapsız: “Bu millet bizden hizmet bekliyor. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerle gerek bölgemizin gerekse ülkemizin kalkınmasına katkı sağlayacağız” dedi.
Birkaç gün içerisinde ilimizden ayrılarak yeni görev yerlerine gidecek olan Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara aileleriyle birlikte sağlıklı, başarılı ve huzur dolu bir yaşam dileyen Vali Tapsız, ilimizde görev yaptıkları süre içerisinde verdikleri hizmetlerden dolayı Vali Yardımcıları ve Kaymakamlara teşekkür ederek, günün anısına plâket ve çeşitli hediyeler verdi.
Son Kararnameyle Vali Yardımcısı Erkan Karahan Tekirdağ Malkara İlçe Kaymakamlığına, Vali Yardımcısı Kenan Eskin Afyon Bolvadin Kaymakamlığına, Vali Yardımcısı Mehmet Uğur Arslan Konya Kulu Kaymakamlığına, Vali Yardımcısı Ahmet Günaydın Trabzon Araklı Kaymakamlığına, Ermenek Kaymakamı Eyüp Güngör Erzincan Otlukbeli Kaymakamlığına, Başyayla Kaymakamı Hamza Özer Erzurum Vali Yardımcılığına, Ayrancı Kaymakamı Fatih Kaşıkçı Başyayla Kaymakamlığına atanmışlardı.
Düzenlenen veda yemeği, toplu hatıra fotoğrafının çekilmesiyle sona erdi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN