404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

YOĞUN KAR YAĞIŞI DEVAM EDİYOR BELEDİYE VAR GÜCÜYLE ÇALIŞIYOR
    
        Hafta başından itibaren ilimizi etkisi altına alan soğuk hava ve kar yağışı karşısında Karaman Belediyesi var gücü ile çalışıyor.
    
        İlimizde hafta başında başlayan yoğun kar yağışı dört gündür kesintisiz devam ediyor. Kar yağışı karşısında belediye ekipleri kar küreme ve tuzlama çalışmalarını 24 saat aralıksız sürdürüyor. AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan İl Başkanları toplantısı için Ankara'da bulunan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, dün gece saatlerinde Karaman'a döndü. Başkan Çalışkan, beraberindeki başkan yardımcıları ve meclis üyeleri ile birlikte sabahın erken saatlerine kadar belediye ekiplerinin kar küreme ve tuzlama çalışmalarını takip etti.
    
        "Kar yağışı karşısında vatandaşlarımızın herhangi bir olumsuzluk yaşamamaları için var gücümüzle çalışıyoruz" diyen Başkan Ertuğrul Çalışkan: "Yoğun kar yağışı ile birlikte zorlaşan ulaşımı rahatlatmak için tüm araç, ekipman ve personellerimizle 24 saat kesintisiz bir şekilde çalışmaya devam ediyoruz. Önceliği trafiğin yoğun olduğu ana yollara veriyoruz. Kesintisiz yağan kar nedeni ile açtığımız yollar kısa süre içerisinde tekrar kapanıyor. Belediyemize ait araçların yanı sıra özel sektörden kiraladığımız iş makineleri ile kar küreme ve tuzlama çalışmalarımızı sürdürüyoruz" dedi.
    
        Sabah saatlerine kadar devam eden çalışmalar gün içinde il merkezinde kesintisiz devam ediyor. Meteoroloji verilerine göre hafta sonu itibari ile kar yağışının hafiflemesi bekleniyor.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN