404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

2017 YILININ İLK MECLİSİ TOPLANDI   
        2017 yılının ilk meclis toplantısı bugün (2 Ocak 2017 Pazartesi) gündemdeki maddeleri görüşmek üzere Belediye Meclis Salonunda toplandı.
    
        Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan’ın başkanlık ettiği toplantıda; Yazı İşleri, İnsan Kaynakları, Mali Hizmetler, Zabıta, Ulaşım Hizmetleri ve İmar Müdürlüğü’nden gelen konular görüşüldü.
   
        Yeni yılın ilk toplantısında açılış konuşması yapan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “2017 yılının şehrimize, ülkemiz ve milletimize hayırlar getirmesini diliyorum. Hem içerden hem dışardan ülkemize karşı oynanan kirli oyunları el birliğiyle bertaraf edeceğiz. Sivil vatandaşlarımıza karşı yapılan hain saldırıları nefretle kınıyorum. Bu hainler elbette cezalarını çekecekler, yeter ki biz birlik ve beraberliğimizi bozmayalım. 2017 yılı da Karamanımız için projelerle ve yatırımlarla dolu bir yıl olacak. Sizlerle birlikte şehrimiz adına hayırlı işlerin altına imza atacağız” şeklinde konuştu.
    
        Toplantı Denetim Komisyonu üyelerinin seçimi ile başladı. Gizli oyla yapılan seçimin ardından Denetim Komisyonu üyeliklerine; Elmas Coşar, Mustafa Sarı, Mustafa Öktem, Fahri Çatav ve Muzaffer Uysal getirildi.
    
        2017 yılının ilk meclis toplantısı, gündemde yer alan konuların komisyonlara havale edilmesiyle sona erdi.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN