404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ADALETİN TESİSİ İÇİN GECE GÜNDÜZ ÇALIŞIYORUZ


Karaman Memur Sen Yönetimi, Karaman Ağır Ceza Mahkemesi Başkanlığına atanan Mehmet Nuri Özbey'e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Karaman Memur Sen Yönetimi adına İl Temsilcisi ve Eğitim Bir Sen Şube Başkanı Yunus Özdemir; Özbey'e Memur-Sen Kurucu Genel Başkanı Mehmet Akif İnan eserlerini takdim ederek yeni vazifesinin hayırlı hizmetlere vesile olmasını temenni ettiğini dile getirdi.

Ağır Ceza Mahkemesi Başkanı Mehmet Nuri Özbey de ziyaretten memnun olduğunu ifade ederek güzel bir şehir olan Karaman'a hizmet etmekten onur duyduğunu ve adaletin tesisi için gece gündüz çalıştıklarını belirtti.


Ziyarette Diyanet Sen Şube Başkanı Ali Şahin Mutlu, Büro Memur-Sen Başkanı Cavit Bardak, Kültür Memur Sen Başkanı Yakup Lâçin, Ulaştırma Memur-Sen Başkanı İrfan Keleş, Birlik Haber-Sen Başkanı Mustafa Şentürkoğlu ve Büro Memur Sen Yönetim Kurulu Üyesi Enes Erbaş da hazır bulundu.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN