404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ANALAR BÖYLE KAHRAMANLAR DOĞURDUKÇA


İzmir Adliye Sarayı önünde Adalet Bakanı Sn. Bekir BOZDAĞ’ın yaptığı konuşmasındaki her bir kelimenin, cümlenin altına imzamı atıyor ve teşekkür ediyorum. Sağ olun bakanım işte duymak istediğimiz bunlar…
Kahraman şehit polisimiz Fethi SEKİN’i doğurup büyüten ana-babanın hürmetle ellerinden öpüyorum. Seni yetiştiren tüm öğretmenlerimize saygı ve selamlarımızı gönderiyoruz. Emekleriniz boşa gitmedi gitmeyecek.
Şayet kahraman şehit polis Fethi SEKİN olmasaydı bugün kim bilir kaç tane cenaze kaldırılacak, kaç ocağa ateşler düşecekti? Ruhun şad olsun Allah senden razı olsun Fethi kardeşim… Onca silah, patlayıcı, roket vb. ile İzmir Adliyesi ve ülkemizi kana bulamak isteyen hainleri hiç tereddüt etmeden canı pahasına tek başına durdurmayı başarmıştır…
 Fethi SEKİN her bir polis, asker, korucu kahramanımızdan biridir!
Fethi SEKİN Türk Eğitim-Sen Şanlıurfa Şubemizin değerli üyesi ve iş yeri temsilcisi Vedat SEKİN beyin kardeşidir. Ailecek başınız sağ olsun Vedat Hocam. Allah sizlere sabır ve metanet versin. Şehidimiz Türk milleti ve T.C. Devleti adına görevini yiğitçe son anına kadar yapmıştır. Büyük bir felaket ve faciayı tek başına önlemiş bir yiğittir O.
Ana-babalar böyle Fethi SEKİN misali evlatlar doğurup yetiştirdikçe Türk milletinin ve T.C. Devletinin varlığı ve bağımsızlığı ilelebet yaşayacaktır. Biz öğretmenlerin en önemli ve öncelikli vazifesi; bizlere emanet edilen sevgili öğrencilerimizi bu ruhla yetiştirmektir.
Yüce Allah’a şükürler olsun ki bu gün Ankara, İstanbul, Kayseri ve en son İstanbul Ortaköy’deki acıları yaşamadıysak bunu kahramanımıza borçluyuz. Güzel Elazığ’ımızın yiğit evladı ruhun şad olsun…
Ailen ailemiz, evlatların evladımızdır. Şehit edilen adliye memuruna da Yüce Allah’tan rahmet, ailesine ve güzel İzmir’imize de baş sağlığı diliyoruz.
Önce gazi şimdi de şahadet mertebesine yükselen nice Fethi SEKİN’lerin şahsında; Seyit Onbaşı’lar yaşıyor…

                                               Ziya HOTAMIŞLI
                                        Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı

                                          ve Kamu-Sen İl Temsilcisi
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN