404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BAŞKANLIK İÇİN GENÇLİK EVET DİYOR


Ak Parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik’in Öncülüğün de  Gençlik Başkanlığa “EVET” dedi 2 Nisan 2017 tarihinde yapılması beklenen Referandum için gençlik çalışmalara hızla başladı.

İl Gençlik Koordinasyonunda sürdürülen 31 ilçe yönetim kurulları ile birlikte sürdürülen "SYK" (Sandık Yönetim Kurulu) Projesi ile Her Sandık başındaki gençlerle bir araya gelinerek Başkanlık için geniş kapsamlı bilgi verilip Başbakanımız Binali Yıldırım Bey’in mektubunu genç seçmenler ile paylaşıyor.


Ak parti Konya İl Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik; Güncel siyasi oyların değerlendirmesini ve çok fazla karşılaşılan soruların cevaplarını  yanıtladı. Ayrıca sandıkta  gençlerin etkisinin güçlü olacağını ve gençlerin sandık başında alacağı kararların önemine değindi.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN