404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BYEGM’DEN 4 DİLDE TÜRKİYE 2016 KİTABI


Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) 2016 yılına damgasını vuran olayları  “Türkiye 2016” kitabında topladı.

Basın Yayın Enformasyon Genel Müdürlüğü (BYEGM) 2016 yılına damgasını vuran olayları  “Türkiye 2016” kitabında topladı. Türkçe, İngilizce, Rusça ve Arapça olarak 4 dilde basılan kitapta, gün gün Türkiye ve dünyanın gündemine oturan olaylar fotoğraflar ile sunuluyor.

Siyasetin yanı sıra, spor, sanat ve bilim alanında yaşanan gelişmelere de kitapta geniş yer verilirken, 2016’ya damgasını vuran 15 Temmuz darbe girişimi 15 sayfa ile kitapta en fazla yer ayrılan konu oldu.


Kitap Türkiye’de bulunan medya kuruluşlarının yöneticileri ile yerleşik yabancı basın mensuplarına gönderilmeye başlandı. Yurtdışında bulunan temsilcilikler ile yabancı medya kuruluşlarına da iletilecek olan kitap aracılığı ile Türkiye’de 2016 yılına damgasını vuran olaylara ilişkin haberler muhataplarına iletilmiş olacak. Büyük bir özen ile hazırlanan kitap aynı zamanda kaynak kitap olma özelliğini de taşıyor.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN