404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

EMİTT FUARINDA KARAMAN BELEDİYESİ BÜYÜK İLGİ GÖRDÜ  Bu yıl 21’incisi düzenlenen “Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı” (EMİTT)’te Karaman Belediyesi de yer aldı. Ziyaretçiler, Karaman Belediyesi standına büyük ilgi gösterdi.
    
        26-29 Ocak tarihleri arasında İstanbul TÜYAP Fuar Merkezi’nde düzenlenen EMİTT fuarında, Karaman Belediyesi; Karaman’ın başta Türk Dilinin Başkenti olma özelliğinin yanı sıra Tarihi Değerlerini, Sanayisini, Doğal Güzellikleri ve benzersiz projelerini Türkiye’nin dört bir yanından gelen ziyaretçilerine anlattı.
    
        Fuarın Karaman’daki turizmin gelişmesine büyük katkı sağlayacağını söyleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan: “Karaman Belediyesi olarak son yıllarda şehrimizin tanıtımı ve sahip olduğu turizm potansiyelinin harekete geçirilmesi için, yerel, ulusal ve uluslararası birçok organizasyonda yer aldık. Karaman olarak bugün de EMİTT fuarındayız. Bu fuar dünyanın en önemli 5 organizasyonundan biri. Kentimizi her yönüyle tanıtmaya çalışıyoruz. Fuarı gezmeye gelen ziyaretçiler standımıza büyük ilgi gösteriyor. Bu da şehrimizin tanıtımı adına ciddi bir katkı sağlayacaktır. Karaman Türkiye'nin en güzel ve zengin tarihi olan bir ilimizdir. Katıldığımız bu tür büyük fuarlardan sonra gün geçtikçe turist sayımız artmakta fakat halen Turizm anlamında ilimiz istediğimiz durumda değildir. Ulusal ve uluslararası fuarlara katılarak Karaman’ı daha çok tanıtmanın çabası içinde olmamız gerekir. Göreve geldiğimiz günden bu yana Karaman’ın değerlerini gün yüzüne çıkarmaya ve bu değerleri tüm dünya ile paylaşmaya gayret ediyoruz. Bundan sonra da bu tür organizasyonlarda yer alacağız. Karaman’ı her yerde tanıtmak ve herkese ulaşmak istiyoruz” dedi.
    
        80 farklı ülkeden katılımın gerçekleştiği fuarı 60 bin kişiniz ziyaret etmesi bekleniyor.

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN