404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERDOĞAN "TAGUT" İSE MÜSLÜMAN KİMDİR?


Siz daha Türkiye'yi tanımıyorsunuz.

Tamam, sizin nefret ettiğiniz kadar bizim de nefret ettiğimiz bir zihniyet vardı ve hala da var ama onlar artık iktidar nezdinde temsil edilmiyor.

Biliyor musunuz, iktidar partisinin 2009 yılında % 50 civarı oyu varken hakkında kapatma davası açılıp, bir oy farkla kapatılmaktan kurtulduğunu? Biliyor musunuz, Ak Parti öncesi dönemlerde laiklik anlayışının İslam düşmanlığı olarak uygulanıp, kamu kurumlarını bile Müslümanlara kapatmaya çalıştıklarını?

Biliyor musunuz, İmam Hatip Okullarına giden 12-13 yaşında kızlarımızın başörtü taktıkları için bileklerine kelepçe takılıp, zincirlendiğini?

Biliyor musunuz, 80 yaşındaki ninemizin kimliğinde başörtüsüz fotoğraf yok diye hastaneye sokulmadığını?

Biliyor musunuz, üniversiteye gidecek kızlarımız için girişlerde ikna odası kurulup, başını açmadan üniversiteye sokulmadığını?

Kızlarımızın okumak için başka ülkelere gitmek zorunda kaldığını biliyor musunuz?

Bilseniz asla bu tavrı takınmaz, bu sorunları ortadan kaldıran, insanları etnik grubuna göre ayırmadan, Ümmet ortak paydasında hepsini 1. sınıf vatandaş yapan, hatta başka inançtan olanlara bile inancını serbestçe yaşama imkânı veren kişiye düşman olmazdınız.

Tamam, laiklik konusunu savundu ama bu, laikliğin din olarak kabul edilip, İslam düşmanlığı olarak kullanıldığı anlamda değil, "Sizin dininiz size, bizim dinimiz bize" anlamında, inançlar arasında özgürlüğü sağlayan bir laiklik olduğunu görmüyor musunuz?

Zaten İslam’da öyle demiyor mu "Lekum dînukum veliye dîn" diye?
Peki, biz bu devasa reformları yapan "Dünya 5’ten büyüktür" diyerek,
Haçlı ülke vatandaşları arasında bile sempati toplayan bir lidere "Tagut"
derken, haddi aşmıyor musunuz?

Şeriat gelecekse, onun da sizin "Tagut" dediğiniz kişinin icraatıyla geleceğini neden görmüyorsunuz?

Var mı Türkiye'den daha güçlü bir şekilde Müslümanların sorununa el uzatan, dünyanın dört bir yanındaki ezilen mazlum Müslümanlar bir kenara,
insanlara el uzatan başka bir ülke?

Siz bu gerçeklere rağmen Türkiye'yi "Tagut" diyerek düşman ilan ederken, safınızın kimlerin yanına düştüğünü göremiyor musunuz?

Gerçi görebilseydiniz bu tartışmayı yapıyor olmazdık.

Sizin hayal ettiğini hedefi gerçekleştirebilecek tek bir kişi var; Allah(cc) onun yolunu açık etsin; o da sizin "Tagut" dediğiniz Recep Tayyip Erdoğan'dır.
Öyle ki, 80 yıl boyunca kördüğüm olmuş sorunları 10 yıl gibi kısa bir süre içinde sona erdirip, İslam düşmanlarının hedefi haline geldi.

Siz ona "Tagut " deseniz de sizi alkışlayanlar sadece onu hedef alan Haçlılar olacaktır.

Aklınızı başınıza alın ve onun safında yani, Hakkın yanında yer alın!
İmam-ı Şafii'ye sormuşlar "Fitne zamanında Hakkı nasıl bulacağız?" diye… Cevap vermiş, "Düşman oklarını takip edin, o sizi doğru adrese götürecektir" diye...

Şimdi tüm Fitne okları Türkiye'yi temsilen Erdoğan'a yönelmişken... Fitne odakları onu her türlü hile, desise ve suikast girişimleriyle ortadan kaldırmaya çalışırken, sizlerin onun yanında olmak yerine, ona karşı mücadele etmeniz, safınızı kimlerin yanında konuşlandırır? Elbette fitne odaklarının ve Haçlı zihniyetin...

Haydi kardeşim, Cihadınız(!) mübarek olsun!


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN