404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ERMENEK OTOBÜSÜ YİNE YOLDA KALDI


Taşeli yöresinde kar yağışının yoğun bir şekilde devam etmesi ve Ermenek Mut yolu yapım çalışmalarında, yapımcı firmanın Beci mevkisinde Kayseri Yokuşu olarak adlandırılan kısımda yapımcı firma tarafından ormanlık alana tali yol vermesi ve nedeniyle ulaşımda güçlükler ortaya çıkarmıştır. Bu güçlükler sonucunda da 26 Aralık 2016 Pazartesi tarihinde Ermenek Özkaymak Otobüsü gece saatlerinde yolda kalmış ve kurtarma ekiplerinin müdahalesi ile gece 02.00 sularında otobüs Ermenek'e ulaşabilmiştir.

Bugün yine aynı mevkiside  12:45 te yolda kalan Ermenek Özkaymak Otobüsü kaptanları; "Daha önce yolcularımızın zorluklarla karşılaştığı Kayseri Virajından eski asfalt olan yol üzerinden neden bir şerit olarak verilmiyor da Ermenekli yolcuların mağdur olmasına neden oluyorlar? Bugün yine otobüsümüz 12:45 te Beci yukarısında Kayseri Virajı denilen yerde kaldık ve yolcularımız donma tehlikesi geçirdi. Durumu öğrenen Güneyyurt Beldesi Belediye Başkanı bir minibüs, bir minibüste kendi imkanlarımızla çağırarak yolcularımızı minibüslerle saat 17:00 de Ermenek'e gönderdik. Ermenek'ten getirilen yolcular da otobüse alınarak otobüsümüz Konya istikametine geri dönmek zorunda kaldı. Durumu öğrenen İl Genel Meclisi üyesi Ali BOZTOPRAK geçmiş olsun dileğinde bulundu ve aradı durumu Karaman İl Özel İdaresine aktaracağını söyledi.

Yetkililer bir an önce Ermenek - Mut arasındaki bu durumu görüp acilen çözüm üretmesini bekliyoruz." dediler.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN