404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

FİLEDE KUPALAR SAHİPLERİNİ BULDUAtatürk Spor Kompleksi Kazım Karabekir Spor Salonu’nda renkli görüntülere sahne olan okullar arası yıldızlar voleybol il birinciliği müsabakaları kızlar ve erkekler kategorilerinde 14 okuldan yaklaşık 140 sporcunun nefes kesen mücadelesine sahne oldu. Yaklaşık bir hafta boyunca devam karşılaşmalarda filede heyecanlı maçlara imza atan öğrenciler sporseverlere unutamayacakları bir hafta yaşattı.
Karaman ili voleybol hakemlerinin görev aldığı müsabakalarda il birinciliği için ter döken öğrenciler Karaman’ı grup müsabakalarında temsil edebilmek için tüm hünerlerini sergiledi. Öğrencilerin bu heyecanına ortak olan arkadaş grupları ise özellikle yarı final ve final müsabakalarında tribünlerde yerlerini alarak tezahüratlarıyla arkadaşlarına destek oldular.
Heyecan dolu geçen bir hafta sonunda kızlar kategorisinde şampiyonluk ipini İstiklal Ortaokulu göğüslerken, Özel Babaoğlu Ortaokulu ikinci, Yavuz Sultan Selim Ortaokulu üçüncü, 100. Yıl Ortaokulu ise dördüncü olma başarısı gösteren takımlar oldu. Erkekler kategorisinde ise İbrahim Bey Ortaokulu birinci, İstiklal Ortaokulu ikinci, Sudurağı Ortaokulu üçüncü, Özel Babaoğlu ortaokulu dördüncü olan takımlar oldu. Müsabakaların tamamlanmasının ardından kategorilerinde birinci olma başarısı gösteren takımlar ileri bir tarihte yapılacak olan grup müsabakalarında Karaman’ı temsil etme hakkı elde etti.
Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları  Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz ve Aydın Kaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Topal ve Beden Eğitimi Öğretmenleri tarafından takdim edildi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN