404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

GENÇLİK FAALİYETLERİNE BİR İLK DAHA


Karaman Gençlik Kulübü Derneği’nin Erasmus kapsamında “Avrupa Gönüllü Hizmeti” projeleri gerçekleştirmek için yaptıkları akreditasyon başvurusu Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir.

2014-2020 yıllarını kapsayan Erasmus programı dahilinde Koordinatör, Evsahibi ve Gönderen kuruluş olarak 2017 yılından itibaren çalışmalarına devam edeceklerdir.

Avrupa Gönüllü Hizmeti projelerini gerçekleştirmek isteyen kurumların Türkiye Ulusal Ajansı tarafından onay almış olması gerekmektedir. Karaman Gençlik Kulübü Derneği, Karaman’da, gençlik faaliyetlerinde bir ilki daha gerçekleştirerek 2017 yılından itibaren program kapsamında 18-30 yaş arasındaki gençleri Avrupa ülkesinde, kendi ilgili oldukları alanda 2 hafta ile 1 yıla kadar kalmalarını ve gönüllü faaliyet göstermelerini sağlayacaklardır.Dernek yönetim kurulu başkanı Ayşe Yağmur SÜZER “Karaman Gençlik Kulübü Derneği olarak öncelikle yerelimizde, Karaman'daki gençler için çalışmalarımızı özenle devam ettirmekteyiz. Mümkün mertebe siz gençlerin farklı alanlarda kendinizi geliştirmeyi sağlayacak, uluslararası farklı deneyimler kazandıracak, yeni yerler keşfetmeyi, yeni kültürlerle ve yeni insanlarla buluşturmayı hedefleyen etkinlik, proje, eğitim gibi faaliyetlerimiz ağırlıktadır.
Bugün bu faaliyetlerimize bir yenisini daha ekleyerek sizlerin herhangi bir Avrupa ülkesinde, kendi ilgili olduğunuz alanda 2 hafta ile 1 yıla kadar kalmanızı ve gönüllü faaliyet göstermenizi sağlayan, bütün masrafları Avrupa Komisyonu, Türkiye Ulusal Ajansı aracılığıyla derneğimiz tarafından karşılanan "Avrupa Gönüllü Hizmeti" ne katılmanızı sağlayacak olan ilk adımı atmış bulunuyoruz. Resmi olarak Koordinatör, Evsahibi ve Gönderen kuruluş olmak için başvurumuz Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edilmiştir.
Sizlerin, Karaman'da "Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH,EVS)” projelerine katılımınızı sağlayacak İLK ve TEK kurum olmaktan mutluluk duyuyoruz.
Karlı bu havalarda sizleri kulübümüze çaya, sohbete ve fırsatlar hakkında konuşmaya davet ediyoruz.”
Avrupa Gönüllü Hizmeti (AGH, EVS) hakkında ayrıntılı bilgi ; 
1-) 
http://www.ua.gov.tr/…/gen%C3%A7lik-prog…/40_soruda_agh.pdf…

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN