404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GÜZEL DİLEKLER KURSAĞIMIZDA KALMASIN


2016 ülkemiz,  İslam coğrafyası ve dünyada pek çok acıların yaşandığı bir yıl olarak geride kaldı. Bir daha benzerlerinin ve beterlerini yaşanmaması için güzel yarınlar adına nice dilek ve temennilerde bulunuyorduk.
 2017’nin daha ilk saatinde tüm iyi dilekler yeni bir acıyla sarsıldı. Adeta hevesler kursağımızda düğümlendi. İstanbul’da bir eğlence merkezine yapılan alçak saldırıda 39 kişi katledildi.70 de yaralı…
Kurşunlarla vahşice katledilenlere Yüce Allah’tan rahmet, yaralılara da acil şifalar diliyorum.
Arap Baharı diye başlatılan; aslında bir iç savaş, isyan işgal ve sömürü planının İslam coğrafyasını ve özellikle de T.C. Devletini ve Türk Milletini hedef aldığı herkesin bilmesi gereken bir gerçektir. Demokrasi gelecek, halkın iradesi hâkim olacak, kimyasal silahlar var… Yalanlarıyla İslam ülkeleri teker teker fitne ateşinin içine atılıyor. Harabeye dönüyor…
Haçlı-Siyonist emperyalizmi ve onun değişik ad ve kisvelerdeki taşeronlarının kurduğu tuzak; Kuvay-ı Milliye ruhuyla başlarına geçirilecektir.
İnsanların inanç, düşünce ve hayat tarzları üzerinden nemalanma, ötekileştirme, ayrıştırma… yapanlar; bu ihanetin bilerek-bilmeyerek taşeron görevlileridir. Dolayısıyla bu vahşet; katliamın mekânıyla ve muhataplarıyla alakalı bir sorun değildir… Bu ve benzer cinayetlerin hiçbir gerekçesi hele hele dini bahanesi olamaz. Yüce dinimiz İslam insana ve mahlukata huzur, esenlik ve barış iklimi yaşatmak için gönderilmiş ilahi kurallar bütünüdür.Muhatap alınan hedef; milli birliğimiz, bağımsızlığımız ve kardeşlik ruhumuzdur.
Sınırlarımız yol geçen hanına döndüğünden beri dünyanın her yanından ülkemize sapık, katil, hırsız, haydut ve ajan provokatör doluştu ve cirit atıyor…
Bununla görevli kişi, kurum ve yetkililer kınama ve lanetlemekle yetinemez. Vicdanlar rahatlamaz mantık tatmin olmaz. Gereken her türlü tedbirleri almalılar.
Can, mal ve her türlü insani haklarımız emniyet altında olursa huzurlu oluruz, yarınlar için hayaller kurar, hedefler belirleriz.
PKK, IŞİD ve türevlerinin panzehiri; bu saldırıların T.C Devletinin Türk milletiyle bölünmez bütünlüğüne ve bağımsızlığına yönelik olduğunu bilerek hareket etmektir. Kuruluş felsefesi ve kurucu değerlere sadık kalmaktır.
                                                                                                            02.01.2017
                                                              Ziya HOTAMIŞLI
                                                               Türk Eğitim-Sen Şube Başkanı

                                                                     Kamu-Sen İl Temsilcisi
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN