404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN GENÇLİĞİNİ SPORLA KAZANACAKVali Süleyman Tapsız, Kent Konseyi Spor Meclisi Başkanı ve üyelerini makamında kabul etti.
Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven ve spor meclis üyelerinin katıldığı ziyarette meclis üyeleri tarafından Vali Tapsız’a, “Sporla Kazanılan Nesil” projesi hakkında bilgiler verildi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Vali Tapsız, ülkemiz ve milletimizin bekası, varlığını güçlü bir şekilde sürdürebilmesinin yolunun nesillerin iyi yetiştirilmesiyle mümkün olacağını belirterek, onları doğru yönlendirerek verilecek sağlam ve etkin eğitimlerle gençlerimizin geleceklerini ve yarınlarını kurtarma adına önemli bir işlevi yerine getirmiş oluruz. Bu anlamda genç kardeşlerimizi ve yavrularımızı çağın kötü alışkanlıklarından kurtarmanın, onları sağlıklı yarınlara hazırlayabilmenin önemli adımlarından birisinin de spor olduğunu belirtti.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN