404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN JUDO YARI FİNALDEAdana Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı Asım Savaş Spor Salonu’nda gerçekleştirilen ANALİG Judo grup müsabakaları 9 ilden yaklaşık 113 sporcunun nefes kesen mücadelesine sahne oldu. Karaman’ın da içerisinde yer aldığı grup müsabakalarında antrenörler Ahmet Ömre Türe ve Fadim Sarvan Çakmak nezaretinde 15 sporcuyla mücadele eden Karaman judo ekibi, kızlar kategorisinde gösterdiği başarılı performansla bir üst tura yükselme başarısı gösterdi.
Anadolu Yıldızlar Ligi’ne iyi bir başlangıç yaptıklarını belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık;” Karaman olarak bu yıl Anadolu Yıldızlar Ligi müsabakalarında güzel sonuçlar almaya devam ediyoruz. Son olarak ilimizin ev sahipliğinde gerçekleşen ANALİG Badminton Çeyrek Final müsabakaların kız ve erkekler kategorisinde bir üst tura yükselme başarısı gösterdik. İnşallah başarılarımızın devamı bir üst turlarda da devam edecek. Gösterdikleri azim ve başarılarından dolayı tüm sporcu ve antrenörlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyorum” şeklinde konuştu. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN