404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KARAMAN YENİ EĞİTİM YUVALARINA KAVUŞUYORHayırsever vatandaşlarımız eğitime katkı vermeye devam ediyor.
İlimizde faaliyet gösteren Evcen İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi tarafından Hacı Celal Mahallesinde 4 derslikli anaokulu binası yapımı ile hayırsever işadamı Rafet Nas tarafından Çeltek Mahallesinde 16 derslikli imam hatip ortaokulu binası yapımı için protokol imza töreni düzenlendi.
Valilik Makamında gerçekleştirilen imza törenine; Vali Süleyman Tapsız, İl Milli Eğitim Müdürü Asım Sultanoğlu, hayırsever işadamı Rafet Nas ve torunları ile Evcen İnşaat Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi adına Yaşar Evcen ve Celil Evcen katıldı.
Protokol töreni öncesinde konuşan Vali Tapsız, eğitime yapılan yatırımın insana yapılan yatırım olduğunu ifade ederek “Hayırsever işadamlarımız, yapımını üstlendikleri iki okulda yetişen çocuklarla hiç bitmeyecek hayırlara vesile olacaklardır. Eğitime yaptığınız yatırımlarla uzun yıllar adınızı yaşatabilirsiniz” dedi.
Okul yapımına yönelik imzaların atılması sonrasında hayırseverlere teşekkür eden Vali Tapsız, eğitime kazandırılacak okulların şehrimize hayırlı olmasını temenni etti.
İşadamı Yaşar Evcen tarafından Hacı Celal mahallesinde yaptırılacak olan Celil Evcen Anaokulu ve işadamı Rafet Nas tarafından Çeltek mahallesinde yaptırılacak Nas İmam Hatip Ortaokulunun bir yılda tamamlanması bekleniyor.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN