404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KENT KONSEYİ OLAĞAN GENEL KURUL TOPLANTISI YAPILDIKaraman Belediyesi Kent Konseyi’nin yönetmelik gereği yılda iki kez yapılması gereken olağan genel kurul toplantısının ilki 26 Ocak 2017 Perşembe günü Kent Konseyi binasında yapıldı.

        Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan toplantıya; Kent Konseyi’nin bileşenler sivil toplum örgütleri, kurum ve kuruşlar ve siyasi partilerin temsilcileri katıldı. Açış konuşmasını yapan Karaman Kent Konseyi Başkanı Ali Konukseven, Kent Konseyine katılım konusunda özeleştiri yaparak, katılımın arttırılması için bundan sonraki süreçte çalışmaların hızlandırılacağını söyledi. Kent Konseyi çatısı altında oluşturulan Meclislerin başarılı etkinlikler gerçekleştirdiklerini ifade eden Konukseven: “Amacımız insanların mutlu olmasını, daha iyi şartlar altında yaşamalarını sağlamaktır. İnsanlar yaşadığı şehirde mutluysa ve yaşadıkları şehirden keyif alıyorlarsa, vatandaşlarımız ortak paydada buluşabiliyorlarsa doğru işler yapmışız demektir. Bu şehrin sosyal, ekonomik ve kültürel alanlarda büyümesi ve gelişmesi için yapılan hiçbir şey gereksiz değildir. Kent Konseyimiz de bu amaçla hareket etmektedir. Şehrimiz ve ülkemiz için toplum yararına çok önemli projeler ve faaliyetler yürütüyoruz. Hiçbir fikir, siyasi düşünce ve ideoloji gözetmeksizin ortak aklı hakim kılarak ‘Ortak Paydamız Karaman’ dedik. Görev süremiz boyunca Karamanımız için faydalı olmaya gayret ediyoruz. Tam da bu noktada bize her türlü desteği sağlayan başta Karaman Belediye Başkanımız Ertuğrul Çalışkan'a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum" dedi.

        Genel Kurul Toplantısı, 2016 Eylül ayı ile 2017 Ocak ayı arasında yürütülen proje ve faaliyet raporunun okunması ile ek olarak yürütülen projeler hakkında fikir alışverişinin yapılmasıyla sona erdi.

  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN