404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KOZAN, OKÇULUK MİLLİ TAKIMI YOLUNDASamsun Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 8 kategoride yapılan 2017 Türkiye Salon Okçuluk Şampiyonası’nda 29 ilden 60 kulüp, 213 sporcu mücadele etti. Şampiyonada Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü okçuluk antrenörü Recep Batman eşliğinde Makaralı Genç Erkekler kategorisinde mücadele eden Hasan Hüseyin Kozan yarışmalarda gösterdiği başarılı performansla Türkiye 6.’sı olarak 17-18 Ocak tarihlerinde yapılacak olan Okçuluk Milli Takım seçmelerine katılma hakkı elde etti.
Şampiyona öncesi iyi bir hazırlık dönemi geçirdiklerini belirten okçuluk antrenörü Batman,” Sporcumuz şampiyonada gösterdiği başarılı performansla ilimizi en iyi şekilde temsil etmiştir. Bugün ve yarın yapılacak olan milli takım seçmelerinde istediğimiz performansı ortaya koyabildiğimiz takdirde sporcumuz Fransa’da yapılacak olan Avrupa Salon Okçuluk Şampiyonası’nda ülkemizi temsil etme şansı yakalayacak” diye konuştu.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN