404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

KUKLACI (İN) KUKLALAR (OUT)


Kuklalar Türkiye'yi işgal konusunda başarısız oldukları için ister istemez kuklacılar devreye girmek zorunda kaldılar. Kuklalara hitaben "Beceriksiz herifler!" deyip bizzat kendileri de işin ucundan tuttu ama kendileri daha beceriksiz çıktılar.
İlk denemeleri ve ilk yenilgileri 15 Temmuz işgal girişimi oldu. İşte bu dönüm noktasından sonra yapılan terör eylemlerinin hepsi kuklacıların profesyonel istihbarat elemanları tarafından bizzat yönetilip, patlayıcılar da yine onlar tarafından temin edildi.
Aslında ağır bir yaptırım olacağını düşünsem de ABD, İngiltere, Almanya, İsrail elçiliklerini bir süre kapatsak ve bir süre Haçlı ülkelerden siyasi ziyaretçi kabul etmesek, terör eylemlerinin en az veya sıfıra düştüğü bir dönem ortaya çıkabilir. Gerçi bu tedbir yerine kuklacıları deşifre edecek deliller aramaya başlasak daha akıllıca olabilir. Çünkü artık terör örgütü anlayışı ile hareket eden kuklacıların iz bırakma ihtimalleri gittikçe artıyor. Daha fevri ve öfkeli davranışlar sergileyerek hata yapma ihtimallerini yükseltiyorlar.
Alınacak tedbirlerle kuklacıların içinde başrolde olduğu eylemler aydınlatılıp, kuklacıları açığa çıkarılabilir. Gerçi hepsi üslup olarak kendilerini afişe ettiler ama işledikleri cürüm ile suçüstü yapmak daha anlamlı...
Farkındaysanız, artık eylemleri açıkça sahiplenen örgüt yok. Hepsi çekingen bir sahiplenme içinde... Çünkü kuklacılardan fena halde azar yediler. Satın alınmış örgütler son çare olarak kahve, kahve dolaşıp halkı sokağa dökme çağrısı yapıyorlar. Farkında değiller ama halk sokağa bir inerse kuklalar ve kuklacılar mı zarar görür yoksa onların arzusu istikametinde Türkiye'mi zarar görür; belli olacak ve onlara hayatlarının en büyük pişmanlığını tattıracaktır.
Şimdilik Millet olarak sadece izliyor ve not alıyoruz.
İster misiniz, Türkiye'de iç savaş çıkarmak isteyenlerin elindeki terör argümanı bir bumerang gibi dönüp onları vursun. Terör örgütlerinin de bir sabrı var zira...

Adil CAN
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN