404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

KUVVETLİ RÜZGAR VE DON OLAYI BEKLENİYORBölgemiz (Konya, Karaman, Aksaray ve Niğde) genelinde kuvvetli rüzgar ve sıcaklık düşüşü beklenmektedir.
Kar yağışının bugün ve yarın (Cumartesi) Konya’nın doğu kesimleri ile Karaman ve Niğde çevrelerinde hafif olarak devam edeceği tahmin edilmektedir.
Rüzgarın bölgemiz genelinde bugün ve yarın (Cumartesi) akşam saatlerine kadar kuzey yönlerden kuvvetli (30-50 km/saat) ve yer yer kısa süreli fırtına (60-75 km/saat) şeklinde eseceği ve yerdeki kar örtüsü ile birlikte zaman zaman tipiye neden olabileceği tahmin edilmektedir.
Hava sıcaklıklarının 3-6 derece daha azalarak mevsim normallerinin altına düşeceği ve önümüzdeki hafta ortasına kadar düşüşün devam edeceği, bu sebeple kuvvetli buzlanma ve don olayı görüleceği beklenmektedir.
Kar yağışı ile yer yer kuvvetli rüzgarın ve buzlanma ve don olayının neden olabileceği olumsuz şartlara karşı ilgililerin ve vatandaşları tedbirli ve dikkatli olmaları gerekmektedir.
Kamuoyuna duyurulur.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN