404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

PİYADE UZMAN ÇAVUŞ UĞUR YILMAZ’A GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİVali Tapsız’dan El - Babta Yaralanan Hemşerimiz Piyade Uzman Çavuş Uğur Yılmaz’a Geçmiş Olsun Ziyareti
Vali Tapsız, Suriye’de yürütülen Fırat Kalkanı Harekâtı sırasında El-Bab Bölgesinde süren savaşta yaralanan piyade uzman Çavuş Uğur Yılmaz’ın Karaman Devlet Hastanesinde ziyaret etti.
Türk ordusunun El-Bab Bölgesinde DEAŞ militanlarına yönelik sürdürdüğü operasyonda yaralanan ve Kilis Devlet Hastanesinden, Vali Tapsız’ın talimatlarıyla gönderilen ambulans ile ilimiz Devlet Hastanesine getirilen ve tedavisine burada devam edilen hemşerimiz piyade uzman çavuş Uğur Yılmaz’ı ziyaret eden Vali Tapsız, bire bir ilgilendiği Yılmaz’a geçmiş olsun dileklerinde bulundu.
Vali Tapsız’ın ziyaret etmesinden duyduğu mutluluğu ifade eden Yılmaz, Türk askerinin bölgede tarihi bir görev üstlendiğini belirterek, bu görevini başarıyla tamamlayacağını belirtti.
Daha önce o bölgede görev yaptığı için bölgenin şartlarını çok iyi bildiğini ifade eden Vali Tapsız, piyade uzman çavuş Yılmaz’ın sağlık durumunun iyi olmasının sevindirici olduğunu söyledi.  Vali Tapsız, ülkemizin birliği ve dirliği için mücadele verirken şehit olan askerlerimize Allah’tan rahmet geride kalanlarına sabırlar dilerken yaralanan askerlerimize ise Allah’tan acil şifalar diledi.
Uzman Çavuş Yılmaz’ın hastanede bulunan yakınlarıyla ilgilenerek onlarla bir süre sohbet eden Vali Tapsız daha sonra hastaneden ayrıldı.Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN