404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

REKTÖR GÖKMEN’DEN VALİ TAPSIZ’A VEDA ZİYARETİVali Süleyman Tapsız, 2008 yılında ilk ataması yapılan ve 2012 yılında tekrar seçilerek iki dönem ilimizde görev yapan ve bu yıl görev süresi dolan Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen’i veda ziyareti kapsamında makamında kabul etti.
KMÜ Rektörü Prof. Dr. Sabri Gökmen’i makamında kabul ederek bir süre görüşen Vali Tapsız, iki dönemdir görev yaptığı Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin çehresini değiştiren yeniliklere ve çalışmalara imza atması nedeniyle Sabri Gökmen’e teşekkür ederek, ilimize kazandırdığı eserlerle Gökmen’in üniversite öğrencileri ve Karaman halkının gönlünde ayrı bir yer edindiğini söyledi.
Üniversitenin sosyal ve kültürel anlamda Türkiye’nin aranan ve saygın üniversiteleri arasında yer almasını sağlamak, kaliteli ve çağdaş eğitimin gerekliliklerini yerine getirerek üniversitemizi bilimsel çalışmalarıyla ön plana çıkarabilmek için çalışan Prof. Dr. Sabri Gökmen’e bundan sonraki hayatında başarılar dileyen Vali Tapsız, Gökmen’e ailesiyle birlikte ömür boyu huzurlu ve mutlu bir yaşam diledi.
Yaklaşık 6 aydır birlikte görev yaptığı Vali Tapsız’a verdiği desteklerden ve kendisine yönelik ifade ettiği güzel düşüncelerinden dolayı teşekkür eden Prof. Dr. Sabri Gökmen, iki dönemdir görev yaptığı Karaman’ın ve Karaman halkının hayatında özel bir yeri olduğunu söyledi. Görev yaptıkları dönem içerisinde Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin gerek ülkemizde ve gerekse yurtdışında aranan ve saygın bir üniversite konumuna getirebilmenin mücadelesini verdiklerini söyleyen Gökmen, gönül dünyamızda ayrı bir yeri olan Türkçe’nin başkenti ve kadim şehir Karaman’ı ve Karaman halkını hiçbir zaman unutmayacaklarını belirtti.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN