404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

SAMUR’DAN PROF. DR. MEHMET AKGÜL'E TEBRİK

   Sarıveliler Belediye Başkanı Sn. Hayri SAMUR, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğüne atanan hemşehrimiz Prof. Dr. Mehmet AKGÜL için bir tebrik mesajı yayımladı.

   Belediye Başkanı yayımladığı tebrik mesajında : "Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğüne atanan hemşehrimiz Sayın Mehmet AKGÜL hocamıza yeni görevinde başarılar diliyorum. Ülkemizin ve ilimizin ihtiyaç duyduğu bilim, kültür, sanat ve teknoloji üretimi ve kalkınması konusunda saygın bir yeri olan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi’ni hizmetleriyle daha ileri düzeye taşıyacağına olan inancımı ifade etmek isterim. Ayrıca ilçemizden yetişmiş bir bilim adamı olarak atandığı yeni görevinin bütün hemşehrilerimizi onurlandırdığını ve heyecanlandırdığını söylemeliyim.  Allah kendisine hayırlı hizmetler  yapmayı nasip etsin." dedi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN