404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

"TESADÜF" MÜ DİYORSUN?


Aslında insanın kendi vücudundaki sistemler de birer ayettir; tabii ki anlayana...
Sadece vücudumuzdaki sistemler değil, yakın ve uzak çevremizdeki her şey, her sistem bir ayettir. Yani, makro âlem de bir ayettir, mikro âlem de...
Yağan kar tanelerine bakın! Düşerken her biri kendi güzergâhında ve diğerinin yolunu ihlal etmeden salına, salına düşüyor. Düşerken bir biri üzerine binip, kartopu oluşturmuyorlar. Üstelik her biri, büyütüldüğü zaman, sanat şaheseri niteliğinde parçalar.
Dünyanın yaratılışından bu yana yağan karların tane, tane kataloğunu oluştursanız, bir birinin bire bir aynı olan bir çift bile, kar tanesi de bulmazsınız. Her biri, büyütülmüş haliyle bir kenarda olsalar, insanlar tarafından alınıp, evin bir köşesine asılmaya değer sanat eserleridir.
Peki, dünyadaki her sanat eserinin sanatçısını merak eden insan, sayısız sanat eserinin sahibini neden merak etmiyor? Neden en büyük Sanatçıyı görmek istemiyor?
Yoksa Şeytanın fısıltılarına kulak verdiği için görmezden mi geliyor?

Adil CAN
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN