404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ÜCRETSİZ RESİM KURSU


Gençlerin topluma kazandırılması kültürel ve sanatsal etkinliklerin artmasının yanı sıra görsel sanatların gelişmesi ve yaygınlaştırılması amacıyla Karaman Kent Konseyi bünyesinde resim kursu açılıyor.

Katılımcıların faaliyetlerden ücretsiz olarak faydalanacağı ve alanında uzman eğitmenler tarafından verilecek olan kurslara kayıtlar bugün itibariyle başladı. Ressam Aynan Çolakoğlu tarafından Kent Konseyi bünyesinde hafta da bir gün olmak üzere 10 - 15 yaş arası katılımcılara verilecek resim kursu için son başvuru tarihi 17 Şubat Cuma günü olarak belirlendi. Başvurular neticesinde kurs 18 Şubat Cumartesi günü başlayacak.


Başvurular şahsen Kent Konseyi Başkanlığına yapılacaktır. Ayrıntılı bilgi almak isteyen vatandaşlarımız 0 ( 338 ) 226 42 20 nolu telefonu arayabilirler. 
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.




























YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN