404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

ÜNİVERSİTELER BİLİMSEL GELİŞMELERE YÖN VEREN İLİM YUVALARIDIRVali Süleyman Tapsız, Karamanoğlu Mehmet Bey Üniversitesine Rektörlüğüne atanan Prof. Dr. Mehmet Akgül’ü kabul etti.
Valilik Makamında gerçekleşen ziyarette KMÜ Rektörlüğü görevine atanması nedeniyle Prof. Dr. Akgül’ü tebrik ederek yeni görevinde başarılar dileyen Vali Tapsız, son yıllarda yapılan çalışmalarla Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin tercih edilen ve saygın bir konuma geldiğini belirterek, üniversitenin gerek alt yapısı ve gerekse öğrencilerine sunduğu teknik ve sosyal imkânlarla öğrencilerine çeşitli avantajlar sunduğunu söyledi.
Özgün bir yapıya sahip olan üniversitelerin bilimsel çalışmalara kaynaklık eden ve bu yönüyle ön plana çıktığı eğitim yuvaları olması gerektiğini söyleyen Vali Tapsız, üniversitelerin yapılan ve yapılacak akademik ve bilimsel çalışmalarla ülkemizin uluslararası alandaki gelişimine önemli katkılar sağlayacağına olan inancını belirtti.
Prof. Dr. Mehmet Akgül de Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesinin yapılan çalışmalarla birlikte çağdaş eğitim normlarına sahip bir yapıya kavuşturulduğunu belirterek bundan sonra da aynı azim ve kararlılık içerisinde yürütülecek çalışmalar sayesinde üniversitemizi her yönüyle daha etkin, bilimsel gelişmelere öncülük eden bir konuma getirebilmek için çalışacaklarını söyledi.
Ziyaret karşılıklı iyi dileklerin sunulması ve hatıra fotoğrafı çekilmesiyle sona erdi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN