404 | Medya Ermenek Medya Ermenek Sağ Reklam Alanı
Sol Reklam Alanı
Facebookta Paylaş

VALİ TAPSIZ’IN HALKLA BULUŞMALARI DEVAM EDİYORİlki geçtiğimiz ay içerisinde gerçekleştirilen vatandaşla buluşma toplantıları devam ediyor.
Vali Süleyman Tapsız başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya; Vali Yardımcısı Dr. Sezer Işıktaş, Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Vekili Servet Türegün, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürü Kenan Ateş ile Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Ertuğrul Barış Selçuk katıldı.
Vatandaşlarla bire bir görüşmeler gerçekleştirerek sorunlarını ve taleplerini dinleyen Vali Tapsız, ilgili kurum müdürlerinden vatandaşların sorunlarının titizlikle takip edilerek taleplerinin karşılanması konusunda çalışma yürütmelerini istedi.
Her ay düzenli olarak vatandaşlarla bir araya geleceklerini ifade eden Vali Tapsız, sorunların doğru tespit edilmesinin çözümü noktasında önemli kazanımlar sağlayacağını söyledi. Valilik olarak vatandaşlarımızın yaşadıkları sıkıntıların çözülmesi amacıyla ilgili kurumlarla işbirliği halinde, insanlarımızın hayatını kolaylaştıracak ve yaşam kalitelerini yükseltecek çalışmalar içerisinde olduklarını ve olmaya devam edeceklerini söyleyen Vali Tapsız, devletin varlığının temel sebebi olan insanlarımızın yaşam kalitelerini yükseltmenin, onların sorunlarının giderilerek iyi bir hayat düzenine kavuşmalarının sosyal devlet anlayışının bir gereği olduğunu dile getirdi.


Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2018 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN