404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ALİHAN TAŞER TÜRKİYE ÜÇÜNCÜSÜ OLDUAntalya Kremlin Palace'da düzenlenen Türkiye Wushu Şampiyonası minikler, yıldızlar, gençler ve büyüklerde sanda, qinda ve taolu kategorilerinde yaklaşık 2 bin 100 sporcunun şampiyonluk mücadelesine sahne oldu.
Karaman’ın da yer aldığı şampiyonada wushu antrenörü Kadir Sefa Bayraktar eşliğinde gençler ve büyükler kategorisinde 10 sporcuyla katılan Karaman ekibi, gençler qinda kategorisinde 80 kiloda mücadele eden Alihan Taşer ile bronz madalyaya uzanan taraf oldu.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Antalya’da düzenlenen şampiyonada bronz madalyaya uzanan sporcunun başarısından mutluluk duyduğunu belirterek, şunları kaydetti:
“ Alihan Taşer’i kutluyorum. Türkiye Wushu Şampiyonası’nda gençler qinda kategorisinde 80 kiloda bronz madalya kazanan sporcumuz kariyerine güzel bir başarı ekledi. İnşallah daha çok çalışmayla sporcumuz kariyerlerine daha büyük başarılar sığdıracaktır. Şampiyonada bizlere bu mutluluğu yaşatan Alihan Taşer'e, sporculuk hayatı boyunca başarılar diliyorum.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN