404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ALÜMİNYUM SEKTÖRÜNÜN BÜYÜK BULUŞMASI


Sistem Alüminyum Sektörün En Büyük Buluşması 18. Avrasya Pencere Fuarı İçin Gün Sayıyor

Bu yıl 18.si düzenlenen Avrasya Pencere Fuarı için tüm katılımcı firmalar hazırlıklarını sürdürüyor. Bu yıl da Pencere Fuarı’na katılarak ziyaretçilerini ağırlayacak olan Sistem Alüminyum, düzenlenen fuarın önceki yıllarda olduğu gibi hareketli geçeceğini düşünüyor.

18. Avrasya Pencere Fuarı, sektörün en önemli buluşmalarından biri. Tüyap Fuar Merkezi’nde düzenlenen fuar, birçok yerli ve yabancı katılımcıya ev sahipliği yapıyor. Sektörün önde gelen firmaları arasında yer alan Sistem Alüminyum da bu yıl 18.si düzenlenecek olan Avrasya Pencere Fuarı için hazırlıklarını hızlandırdı.

Çorlu’da 70.000m²’lik bir kapalı alanda üretim gerçekleştiren Sistem Alüminyum, ISO’nun yayınladığı Türkiye’nin En Büyük İlk 500 Sanayi Kuruluşu Listesi’nde yer alıyor. Yurt içindeki faaliyetlerinin yanı sıra önemli ölçüde bir ihracat hacmine sahip olan firmanın,  Avrasya Pencere Fuarı’nda tanıtımını yapacağı ürünler ağırlıklı olarak pencere & kapı sistemleri ve alüminyum kompozit paneller olacak.

8-11 Mart 2017 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleşecek olan 18. Avrasya Pencere Fuarı, dört gün boyunca profesyonel ziyaretçilerini ağırlayacak ve önemli anlaşmalara ev sahipliği yapacak.

Sistem Alüminyum Mimari Sistemler Satış Müdürü Erdoğan Yılmaz, fuar hazırlıklarının son hızda devam ettiğini belirtti ve  "18. Avrasya Pencere Fuarı 8-11 Mart 2017 tarihleri arasında, Tüyap’ta olacak. Stand numaramız 1405 /B. Tüm fuar ziyaretçilerini standımıza bekleriz." dedi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN