404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

AMACIMIZ MİLLETİMİZİN GÖNLÜNDE BİR MAKAM KAZANMAK OLACAKTIRGöreve geldiği günden bu yana Karaman halkıyla iç içe olmaya özen gösteren Vali Süleyman Tapsız, devlet vatandaş kaynaşmasını sağlam bir zemine inşa etmek suretiyle birlik ve beraberliğimizi pekiştirme adına yaptığı ziyaretlere devam ediyor.
Çarşı esnaflarına gerçekleştirdiği sürpriz ziyaretlerle işyeri sahipleriyle bir araya gelerek onlarla sohbet eden, sorun ve taleplerini dinleyerek dertlerine ve sıkıntılarına ortak olan Vali Tapsız’ın gerçekleştirdiği ziyaretler, vatandaşları olduğu kadar esnafları da ziyadesiyle memnun ediyor.
Belediye binası civarında işletmecilik yapan esnafları ziyaret eden Vali Tapsız, son dönemlerde tüm sektörlerde yaşanan canlanmanın ve hareketliliğin ticaret alanında da yaşandığını belirterek, ekonomik anlamda yaşanan bu olumlu havanın esnaflarımızı olumlu etkilemesi, alın teri ve emeklerinin karşılıklarını alabilmelerinin yanında sorun ve taleplerinin karşılanabilmesi için her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Ziyaretlerinden duydukları memnuniyeti ifade eden esnaflarımız, Vali Tapsız’a teşekkür ettiler.   Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN