404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

ANALİG MASA TENİSİ ÇEYREK FİNAL MÜSABAKALARI SONA ERDİGençlik ve Spor Bakanlığı ve Spor Genel Müdürlüğü tarafından hayata geçirilen “Anadolu Yıldızlar Ligi” projesi kapsamında; sporun tabana yaygınlaştırılması, daha fazla müsabakanın yapılması, kulüplere ve milli takımlara alt yapı oluşturulması, illerdeki yerel faaliyetler sonucu bir üst gruba katılamayan yetenekli sporcuların spora kazandırılması, ulusal düzeyde sürdürülebilir yetenek takip sistemi oluşturulması, tüm paydaşlarının sporun gelişimi için işbirliği içerisinde bulunmalarının sağlanması hedefleri doğrultusunda oluşturulan ‘Analig Masa Tenisi Çeyrek Final Müsabakaları’ Karaman’da sona erdi.
Yunus Emre Spor Salonu’nda iki gün boyunca heyecanın üst seviyede olduğu müsabakalara 14 il, 24 takım ve toplam 96 sporcu katıldı. Sporseverlerin yoğun ilgi gösterdiği müsabakalarda yarı final mücadelesi veren geleceğin yıldız adayları ortaya koydukları performansla tribünleri dolduran sporseverlere heyecan dolu iki gün yaşattı.
Çekişmeli geçen müsabakalar sonunda erkekler kategorisinde Kahramanmaraş, Osmaniye, Isparta, Hatay, Kayseri ve Antalya takımları yarı finale yükselme başarısı gösterirken kızlar kategorisinde bu isimler Kayseri, Antalya, Isparta, Aksaray, Kahramanmaraş ve Mersin takımları oldu.


Müsabakalar sonunda dereceye giren takımlara başarı belgeleri ve madalyaları ise Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Şube Müdürleri Mustafa Karadeniz ve Aydın Kaya, İl Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Topal, turnuva başhakemi Nazmi Coşkun ve Masa Tenisi Federasyonu MHK üyesi Cahit İncesu tarafından takdim edildi.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN