404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ASIMIN NESLİ MİLLİ GENÇLİK PROJESİ 2.HAFTASINDA ‘‘Asımın Nesli Milli Gençli̇k Projesi’’  2.Haftasında ilçelerden Konya’ya gelen 200 üniversiteli genci misafir etti.
      Projenin 2.haftasında Geziler ile Konya`nın kadim medeniyeti tanıtıldı. Gençlik katılım, Gençli̇k ideali, siyaset bilinci, anayasa değişikliği konularında workshop eğitimleri gerçekleştirildi. Ayrıca Konya Milletvekili Hüsniye Erdoğan, Leyla Şahin USTA ve İl kadın Kolları Başkanı Ayşe Lütfiye POÇANOĞLU, il Gençlik Kolları Başkanı Muhammed Said Çelik kendilerine ayrılan ders saatinde gençlerle bir araya geldi.

‘‘ÜLKENİN KADERİ GENÇLERDE’’
     AK Parti Konya Milletvekili Dr. Hüsniye ERDOĞAN, Cumhurbaşkanlığı sisteminde Gençliğin Rolü konulu bir konuşma gerçekleştirdi. “Ülkenin kaderinde gençliğin hep rol aldığını son yıllarda bu rolün arttığını görüyoruz. Gelecek Cumhurbaşkanlığı sistemi ile daha fazla da artacağın biliyoruz. Onun için kendinizi en iyi şekilde hazırlayın ” dedi.

      AK Parti Konya Milletvekili Dr. Leyla ŞAHİN USTA 28 Şubat Ve Millet Mücadelesi konulu bir konuşma gerçekleştirdi. “ 28 Şubat dönemlerinde birçok yasak ile karşılaştık en acısı başörtüsü ile okula alınmamaktı. Ama mücadele edilerek bugünlere geldik. Bu mücadele de Cumhurbaşkanı’mız Recep Tayyip Erdoğan katkısı çok büyüktür. 28 Şubat dönemlerin de bırakın vekil olmayı okulu bitirmeyi hayel edemiyorduk.”
      
AK Parti Konya İl Kadın Kollar Başkanı Ayşe Lütfiye Poçanoğlu Modern Çağda Genç Bayan konulu bir konuşma gerçekleştirdi. “ Adanmış bayanlar olmalıyız. Hz Meryem Hz Hatice gibi adanmış olmalıyız. Modern çağın en büyük problemi her konunun her değerin yüzeysel olmasıdır. Değerlerimizin inancımızın temellerini oluşturup modern dünyanın yükünü sonrasında yüklenmeliyiz.’’

‘‘ASIMIN NESLİ MİLLİ GENÇNLİK PROJESİ YARINLARIN PROJESİDİR’’
. AK Parti Konya İl Gençlik Kollar Başkanı Muhammed Said ÇELİK Gençliğin yol haritası konulu bir konuşma gerçekleştirdi. “ Asımın Nesli Milli gençlik projesinin bir gençlik hareketidir. Bugün içinde değil yarınlar için bir çalışmadır. Konya Büyükşehir Belediye Başkanımızın, İl Başkanımızın, Milletvekillerimizin desteğiyle Gençlik Kolları olarak bu tür projelerin üretilmesinde uygulanmasında hep olacağız. Bizler gelecek için geç kalmadan başlamanızı istiyoruz.” 

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN