404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

BAŞARILI JUDOCULARDAN KISACIK’A ZİYARETGençlik Hizmetleri ve Spor il Müdürü Hayati Kısacık, judo branşında düzenlenen Ümitler Türkiye Şampiyonası, Ümit Takımlar Terfi Müsabakaları, Görme Engelliler Türkiye Şampiyonası ve Avanos’ta düzenlenen Anadolu Yıldızlar Ligi Judo Yarı Final müsabakalarında dereceye giren başarılı sporcuları makamında kabul etti.
Elde edilen başarılardan dolayı duyduğu memnuniyeti dile getiren Kısacık, "Sporcularımızın başarıları bizleri ziyadesiyle sevindiriyor. Judo'da ilimizi temsil eden genç sporcularımızı kutluyorum. Başarılı sporcularımızın Dünya ve Avrupa arenasında da bayrağımızı gururla dalgalandıracaklarına inanıyorum. Spora ve sporcuya olan desteğimiz her zaman devam edecek.” diye konuştu.
Karaman’da ciddi bir sporcu potansiyelinin olduğunu belirten kısacık, şunları kaydetti:
"İlimiz gençlerinin Türkiye ve uluslararası alanda yaptığı dereceler çok önemli. Şuanda birçok farklı branşta başarılar gelmeye devam ediyor. Türkiye’nin judoda her yıl ev sahipliği yaptığı iki uluslararası organizasyondan biri olan Nazım Canca Ümitler Avrupa Judo Şampiyonası’nda ilimiz sporcularından Enes Uysal, Esra Türegün ve Ebru Arabay’ın da ülkemiz adına mücadele edecek olması bizler için gurur kaynağı. İnşallah sporcularımız başarılı sonuçlara imza atacaklar ve ülkemizi en iyi şekilde temsil edecekler. Bu başarıların elde edilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyor, elde edilen başarılarının diğer gençlerimize de örnek olmasını temenni ediyorum."
Ziyarete, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mustafa Karadeniz ve milli takım judo antrenörü Ahmet Ömre Türe katıldı.
İl Müdürü Kısacık, ziyaret sonunda başarılı sporculara hediye verdi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN