404 | Medya Ermenek Medya Ermenek

Facebookta Paylaş

BEYAZKENT-SİYAHSER ÜSTGEÇİTİ MİLLETİMİZİN HİZMETİNDE Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan Beyazkent ve Siyahser Mahallesi’ni birbirine bağlayan yeni yaya üst geçidinde incelemelerde bulundu.

    Siyahser ve Beyazkent Mahallesi arasındaki yaya trafiğini daha güvenli hale getirecek olan ve çok modern tarzda inşa edilen yaya üstgeçidinde çalışmalar tamamlandı. Hizmete giren yeni üstgeçitte incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, üst geçit projesinin hem şehir girişine estetik görünümüyle ayrı bir renk kattığını hem de yayaların ve özellikle öğrencilerin yolun karşısına daha güvenli bir şekilde geçebilmelerini sağladığını ifade etti.

    Belediye Başkan Ertuğrul Çalışkan, yaptığı değerlendirmede şunları söyledi:
“Siyahser ve Beyazkent Mahallelerimiz arasındaki yaya trafiğini sağlamak ve daha güvenli hale getirmek için çok modern bir üst geçidi vatandaşlarımızın hizmetine sunduk. Özellikle Siyahser İlköğretim Okulu’nda okuyan öğrenciler, çok daha güvenli bir şekilde karşıdan karşıya geçiş imkânına kavuşacaklar. Selçuklu motiflerinden izler taşıyan yaya üst geçidinde engelli vatandaşlarımızın kullanabileceği asansör de bulunuyor. Bu proje bir taraftan yaya geçiş güvenliğini sağlarken diğer taraftan da hem mimari yapısı, ışıklandırması ve çevre düzenlemesi ile şehir girişimize çok farklı bir güzellik kattı. Karamanımıza hayırlı olmasını diliyorum.”

  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN