404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

BU AYIP KİMİN?


Ermenek İlçesi, Güneyyurt Beldesi, Yenimahalle, Altıntaş Sokak yolu beş yıl önce parke taşları ile döşenmiş. Ancak yol ortasında bulunan elektrik direğinin yol kenarına taşınması için Ermenek Medaş / Mepaş’a o dönemlerde sözlü ve yalı müracaat edilmesine rağmen hiçbir yetkili durumu ciddiye almamış ve elektrik direği yol kenarına taşınmamış.
Medya Ermenek Haber sitesine ulaşan sokak sakinleri “Sokağımız dik bir yamaçta. Yolun ortasında elektrik direği duruyor. Biz çiftçi insanlarız. Tarlamızdan kaldırdığımız mahsullerimizi evlerimize çıkarabilmek için bu direk yüzünden çok zorlukla karşılaşmaktayız. Hadi bunu vazgeçelim, yukarıya çıkan bir kamyon, bir traktör istenmeyen bir kaza geçirmiş olsa bu direğe çarpsa ve çevresinde bulunan evlerin yanmasına, burada bulunan insanların çarpılmasına neden olmaz mı? Konuyu Güneyyurt Belediye Başkanımıza da taşıdık. O da durumu Medaş’a ilettiğini söyledi. Ne var ki 5 yıldır bir direk yol kenarına taşınamadı. Haber olarak basında yer almayı biz de istemeyiz. Çaresiz kaldığımız için biz sokak sakinleri olarak haber sitesine durumu aktardık. Eğer yine bu direk yoldan kaldırılmazsa önümüzdeki aylarda tarla işlerimiz başlayacak ve bizler taşıtlarla bu sokak yolundan yeniden inip çıkmaya başlayacağız. Bu sokakta bir kaza ortaya çıkıp can veya mala zarar gelmesi halinde ilk sorumlu makamın Ermenek Medaş / Mepaş olacağını kamuya duyurmak istiyoruz. Bu direğin acilen yol kenarına taşınmasını talep ediyoruz.”dediler.

Haber: Medya Ermenek

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN