404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ERÇEV 19. GENEL KURULUNU YAPTI


19 Şubat Pazar günü  Selçuk Ecza Holding’in Kuşbakışı Cad Nu.: 37’deki merkezine yapılan toplantının açılışını Vakıf Yönetim Kurulu Başkanı Reşit KESKİN’in yapmasından sonra divan başkanlığına önceki bakanlarımızdan Sayın Fikret ÜNLÜ, yardımcılıklarına da Vefa Gür ve Mesut Gürbüz getirildi. Faaliyet raporunu Vakıf Başkanı Reşit Keskin okuduktan sonra, bütçe ile ilgili açıklamaları, Haluk   Soğukpınar yaptı.
 Hilmi Küçüksu, Nuri Güzveli ve Mesut Gürbüz tarafından tarafından hazırlanan denetim raporu, Hilmi Küçüksu tarafından okundu ve Nuri Güzveli mütevellilerin  aidat konulularının ödenmesi konusunda daha dikkatli olunmasını talep etti.
YENİ ERÇEV ÜYELERİ:
ERÇEV’ in Yeni onur üyeleri, yöremizin kültürel hayatlarına verdikleri hizmetten dolayı Halit Bardakçı ve Musfa Ertaş oldu.  Onur üyelerimizin sayısı rahmetli olanlarla birlikte dokuz oldu.
Halil Akbaş, Talat Seyhan, Halis  Atalık ve Halil  Ağardan ERÇEV’in yeni  mütevelli üyeleri  oldu.  56 olan kurucu ve mütevellilere yeni üyeleri eklediğimiz zaman kurucu ve mütevelli üye sayısı 60’a çıktı.
DOĞAL üyelerden Ermenek Belediye Başkanı Uğur Sözkesen, Sarıveliler Belediye Başkanı Hayri Samur, Başyayla  Belediye Başkanı Şerafettin Bulgurcu, Güneyyurt Belediye Başkanı Celil Yağız ve Göktepe Belediye Başkanı Osman Talay beldeleri ile ilgili sorunlarını anlattılar ve çalışmaları hakkında bilgi verdiler.
 Yeni Mütevellierimizden Aynur ÖZCAN, mütevelli çocuklarının birbirini tanıması ve kaynaşmaları için öneride bulundu, Bu önerisi benimsendi ve projelendirilerek hayata geçirilmesi istendi. Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sayın Sonay GÜRGEN bu konuda üzerine düşen görev yapacağını söyledi.
Güneyyurt’tan Mükremin Kızılca ve Ermenek’ten Hulusi Oran yaptıkları çalışmalar  hakkında kısa bir sunum yaptı. Seçimlere geçildi, eski yönetim ve denetim kurulu listesi aynen kabul edildi.
Divan Başkanı Sayın Fikret Ünlü ve Vakıf Başkanı Sayın Reşit Keskin, genel kurula yer imkânı sağlayan ve ağırlayan Selçuk Ecza Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sonay Gürgen’e teşekkür ettiler. Saat 14.00 gibi verilen yemekten sonra kurul üyeleri dağıldılar. 19.02.2017. Hasan ŞİMŞEK











Ayrıntılar geliyor.

Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.



























YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN