404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

ESNAFLARIMIZ EKONOMİMİZE HAYAT VEREN CAN DAMARLARIMIZDIRGöreve geldiği günden bu yana Karaman halkıyla iç içe olmaya özen gösteren Vali Süleyman Tapsız, toplumun farklı kesimlerine yönelik ziyaretlerini aksatmadan sürdürüyor.
Toplumun tüm kesimlerini kucaklamak, ortak bir tarih ve kültüre sahip Karaman halkıyla sıcak ilişkiler kurarak devlet vatandaş kaynaşmasını sağlam bir zemine inşa etmek suretiyle birlik ve beraberliğimizi pekiştirme adına yapılan ziyaretler vatandaşlar tarafından da olumlu karşılanıyor.
Çarşı esnaflarına gerçekleştirdiği sürpriz ziyaretlerle işyeri sahipleriyle bir araya gelerek onlarla hasbihal eden, sorun ve taleplerini dinleyerek dertlerine ve sıkıntılarına ortak olan Vali Tapsız’ın gerçekleştirdiği tatlı ve sürpriz ziyaretler vatandaşları olduğu kadar esnafları da ziyadesiyle memnun ediyor.
Yine bu ziyaretler kapsamında Vali Tapsız, gün içerisinde oto galericiler sitesinde faaliyetlerini sürdüren Böcüm Otomotiv ve Kuğulu Park civarındaki esnaflara ziyaretlerde bulundu. İl Emniyet Müdürü Levent Tutuk’un da eşlik ettiği oto galeri işletmeciliği yapan esnafı ziyaretinde, galeride bulunan yerli ve yabancı otomobilleri inceleyerek otomobil sektörü ve piyasası hakkında bilgiler alan Vali Tapsız, sorun ve taleplerini dinlediği işyeri sahibine hayırlı işler ve bol kazançlar dileyerek bölgeden ayrıldı.
Esnaf ziyaretlerine Kuğulu Park civarında işletmecilik yapan esnaflarla devam eden Vali Tapsız, bölgede faaliyetlerini sürdüren işyeri sahipleriyle gerçekleştirdiği sıcak ve samimi sohbetlerle esnafların yaşadıkları sıkıntıları dinledi. Esnafların ekonomimize hayat veren can damarları olduğunu söyleyen Vali Tapsız, son dönemlerde tüm sektörlerde yaşanan canlanmanın ve hareketliliğin ticaret alanında da yaşandığını belirterek, ekonomik anlamda yaşanan bu olumlu havanın esnaflarımızı olumlu etkilemesi, alın teri ve emeklerinin karşılıklarını alabilmelerinin yanında sorun ve taleplerinin karşılanabilmesi için yasalar ölçüsünde esnaflara her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN