404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

FUTBOL’DA MAKBULE ORMAN ORTAOKULU FARKIOkul Sporları 2016-2017 yılı faaliyet programı çerçevesinde Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü koordinesinde 9 Okul takımının katılımıyla Yunuskent Futbol sahasında düzenlenen Yıldızlar (kız-erkek) Futbol İl Birinciliği müsabakaları çekişmeli geçen karşılaşmaların ardından sona erdi. Beş gün boyunca devam eden müsabakalarda erkekler ve bayanlar kategorinde mücadele eden Makbule Orman Ortaokulu her iki kategoride de şampiyon olarak yapılacak gurup müsabakalarında Karaman’ı temsil etmeye hak kazandı.
Müsabakalar sonunda oluşan genel sıralamada ise erkeklerde Makbule Orman Ortaokulu birinci, Sabiha Gökçen Ortaokulu ikinci, Şehit Polis Hakan Yılmaz İmam Hatip Ortaokulu üçüncü, Alparslan Ortaokulu dördüncü, kızlarda Makbule Ortaokulu birinci, Anafartalar Ortaokulu ikinci oldu.
Dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları okul sporları il temsilcisi Yaşar Çalışkan, okul idarecileri ve beden eğitimi öğretmenleri tarafından verildi.
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN