404 | Medya Ermenek Medya Ermenek
Facebookta Paylaş

GENÇLER SABAH NAMAZINDA BULUŞTUKaraman’da, "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" etkinliği kapsamında Aktekke Camisi’nde bir araya gelen gençler sabah namazı kıldı.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi tarafından organize edilen programda milli birlik, beraberlik ve manevi duyguları canlı tutmak amacıyla bir araya gelen gençler sabah namazı kılarak dua etti. Programa Kredi ve Yurtlar Kurumu İl Müdürlüğü, Piri Reis, Hatuniye ve Karaman Yurt Müdürlüğü personelleri, KYK öğrencileri ve çok sayıda gönüllü genç destek verdi. Gençlerin yoğun katılım sağladığı program sabah namazın ardından çorba ikramı ile sona erdi.

Ülkenin birlik ve beraberliği için bu tür etkinliklerin önemli olduğunu dile getiren Gençlik Merkezi Müdürü Şabettin Gezen,” Milli ve manevi değerlerimizi gelecek nesillere aktarmak ve gençlerimizin bir araya gelmelerine vesile olmak amacıyla Bakanlığımız tarafından hayata geçirilen "Gençler Sabah Namazında Buluşuyor" programı ilimizde yıl boyunca devam edecek. Gençlerimizi böyle programlarda kalabalık bir şekilde en ön saflarda görmek bizleri mutlu ediyor. Gençlik merkezi olarak milli, manevi değerlere sahip gençlerin ülkesine ve bayrağına daha faydalı olmasını istiyoruz. İnşallah genç kardeşlerimizin milli ve manevi değerlerle yetişmesine katkı sunmaya devam edeceğiz.”
Medya Ermenek Yazarları Bu Sayfada Yer Almaktadır.
YAZARLAR SAYFASINA ==>>>
Medya Ermenek Haber Sitesindeyayınlanan makaleleriniçeriği hakkında mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu makalesi yayınlanan yazara aittir.Yayınlanan makale karşılığında yazarlara telif ücreti ödenmez. Yazarlar bunu peşinen kabul etmiş sayılırlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Kuralları
Yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret, küfür, aşağılayıcı, küçük düşürücü, pornografik,
ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici,
yorumların her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluğu yorumcuya aittir.
İsimsiz yazılan yorumlar bir saat içinde sistem tarafından otomatik olarak silinir.

Düzenleme | Copyright © 2013-2019 | MedER |Medya Ermenek
BİZE ULAŞIN